5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR درب اتوماتیک

5 Essential Elements For درب اتوماتیک

5 Essential Elements For درب اتوماتیک

Blog Article

درب شیشه ای برقی به عنوان درب اتوماتیک که به وسیله قطعات و ابزارهایی که دارد، باز و بسته می شود. بسته به نوع درب اتوماتیک از اپراتور و قطعات خاصی استفاده می شود. درب شیشه ای برقی به دلیل سهولت در رفت و آمد اماکن زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. درب شیشه ای برقی، به عنوان وسیله ای است که قسمت داخلی و بیرونی یک ساختمان را به هم ربط می دهد، همواره مورد توجه افراد بوده و در طول زمان تغییر و تحولات فراوانی داشته است.

تخفیف ها و پیشنهادات حراجمعه % خرید اقساطی مجله آموزشی تماس با ما

جک درب پارکینگ یا جک برقی همانند کرکره برقی از ابزارهایی است که امروزه در پارکینگ ها استفاده می شود.نصب جک درب پارکینگ مراحل و مشکلات خاص خود را دارد ، با این وجود نمی توانید برای پارکینگ ساختمان خود ، جک پارکینگ را نصب نمایید .

متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند.

درب شیشه سکوریت می تواند هم به صورت دستی و هم درب سکوریت نصب گردد که درب اتوماتیک آرتا در در هر دو حالت به دلیل استفاده از شیشه سکوریت به عنوان درب شیشه سکوریت نیز شناخته می شود.

قوانین و مقررات بسیاری در مورد استفاده از شیشه وجود دارد و بسیاری از قوانین استفاده از شیشه معمولی را در شرایط خاص ممنوع کرده است. شیشه سکوریت را می توان در تمام نقاط خانه و ساختمان ها مورد استفاده قرار داد. صنایع ساختمانی از جمله صنایعی می باشد که به طور گسترده و فراوانی از شیشه سکوریت در جای جای آن استفاده می شود.

با تشخیص حرکت یا وزن توسط سنسور، نیروی موتور به این بازو ها انتقال یافته و باعث باز شدن درب می گردند. در حالت دوم، اپراتور به روی درب قرار می گیرد و به ترتیب مراحل بالا برای باز شدن درب در آن رخ می دهد. تفاوت این دو حالت here نصب، تنها به خاطر جهت باز و بسته شدن درب است که جهت قرار گیری موتور (که باید درب اتوماتیک آرتا در در داخل ساختمان باشد) را با محدودیت مواجه می کند.

۲۲- شرکت سورن سازه متحرک در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک سکشنال می باشد.

تماس با گروه درب اتوماتیک ماندگار و اطلاع از قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای قفل برقی انواع قفل برقی انواع

محصولات بیشتر سایر پایه آیفون تصویری آیفون تصویری بیسیم تگ و کارت قفل برقی و قفل ریموتی لیست قیمت برندها +

سلام برای نصب درب اتوماتیک ریلی حتما کل اجزای درب باید عوض بشه حتی چهارچوب هم ، و در مورد ابعادش هم میشه برای هر ابعادی درب اتوماتیک ریلی ساخت ؟؟

۸- شرکت ایمن رهرو در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک بازویی و نصب راه بند می باشد.

مطلب بعدیاپراتور درب اتوماتیک لولایی مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟بعدی

Report this page